Lepicí pásky

Jsme odborníci na lepicí pásky a rádi vám pomůžeme s výběrem. Jejich využití je od běžného lepení kartonů, maskování, uzavírání plastových balení až po pečeť  na speciálních zásilkách.

V naší nabídce naleznete lepicí pásky všech rozměrů a s různými typy lepidel (akrylát, hotmelt, solvent), bezpečnostní pásky se skrytým textem, univerzální pásky s textilním vláknem. Nabízíme veškeré běžné lepicí pásky na balení krabic a obalů základních i všech různých barev, různých šíří 12, 25, 38, 50 a 75 mm (+/- mm) a použitých lepidel. 

Klasické balicí lepicí pásky

Mezi klasické balicí pásky patří základní barvy, bílá, hnědá (havana) a průhledná (transparent) a různé šíře 12, 25, 38, 50 a 75 mm (+/- mm) a lepidla.


Barevné lepicí pásky

Nabízíme různé barevné lepicí pásky v těchto základních barvách: žlutá, oranžová, červená zelená a modrá.


Potištěné lepicí pásky s univerzálním potiskem

Nabízíme vám například plastové lepicí pásky pro označení hran, s univerzálním potiskem „Zastaveno" nebo pásky s rozmazaným potiskem.

Přejít do e-shopu


Bezpečnostní lepicí páska - pečeť

Bezpečnostní lepicí páska se skrytým textem je mimořádnou ochranou vašich zásilek. Mimo běžného zalepení je zároveň pečetí, která slouží ke kontrole nepovolaného vniknutí do zalepeného obalu. Páska je vyrobena tak, aby se při jejím odlepení objevil nápis OPENED v různých jazycích. Změna je nevratná - pokus o otevření je stále znatelný a páska již nelepí.


Pásky se strojním návinem

Kromě ručního použití lepicích pásek je možné i jejich využití při strojním balení kartonových krabic.Nabízíme strojní návin až 990 m. Více o strojním návinu najdete v našem blogu.

<