Maskovací krepové pásky

Maskovací / krepové pásky jsou lepicí pásky vyrobeny z papíru, který se dá snadno odtrhnout, a mají na sobě vrstvu lepidla z přírodního kaučuku. 

Nejčastěji se používají při malování k zamaskování míst, která nechceme přemalovat. Následně po dokončení práce, pro kterou ji potřebujeme, pásky snadno odstraníme z povrchu - bez zanechání zbytků lepidla a bez poškození povrchu.

Maskovací/krepové pásky jsou dostupné v celé paletě šíří. Lepivost je klíčová vlastnost jejich užitečnosti. Pro malování je nejvhodnější středně lepivá maskovací páska ze slabšího krepového papíru. Autolakovny vyžadují silně lepivou maskovací pásku, která i pod tlakem sprejového lakování zůstane na místě a lak pod pásku nezateče. Pro venkovní použití je třeba vyhledat UV odolnou pásku.

Příklad použítí maskovací pásky

Naši pracovníci vám rádi poradí při výběru. Maskovací páska je dobrým pomocníkem při interiérovém malování – zakryje místa a přechody, které nemají být malované, případně pomůže jednoduše upevnit krycí fólii. Krepovou pásku můžete taktéž využít pro rychlé popsání dalšího zboží. Pásku později jednoduše sloupnete. Během 36 hodin je malířská páska snadno odstranitelná a nezanechá žádné stopy lepení na povrchu.